Představení nových členů

Všeobecná diskuze týkající se ptáků na území České republiky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vlk
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 51
Registrován: 21 kvě 2019, 00:01
Bydliště: Prostřední Lhota
Kontaktovat uživatele:

Představení nových členů

Příspěvek od Vlk » 22 kvě 2019, 18:41

Zde můžete ostatní pozdravit, představit se a říct pár vět o sobě a o svém zájmu o ptáky. :)
Magazín Avifauna - Aby vám nic neuletělo! https://avifauna.cz

Uživatelský avatar
Kakarinka
Člen
Člen
Příspěvky: 28
Registrován: 26 kvě 2020, 21:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení nových členů

Příspěvek od Kakarinka » 26 kvě 2020, 22:51

Tak se jdu tedy představit, ale nejprve chci poděkovat Vlkovi za pozvání!

Jsem ten nejobyčejnější člověk, jakého si dokážete představit. Prostě Lenka.

Opeřence zbožňuju odmalička. Do ČSO jsem vstoupila v roce 2010 jako 14leté kuře. Často jsem pobývala u babičky v Podyjí, kde bylo co pozorovat.

Později mi většinu volného času zabralo studium malby a ilustrace na střední uměleckoprůmyslové škole. I když umělecké vlohy se začaly projevovat už v první třídě! :lol:
Obrázek

Na studium vysoké jsem neměla síly ani finance. Nyní jsem v částečném invalidním důchodu a vzpomínám na své úžasné mládí.

Ve volném čase (tedy téměř neustále) se věnuju pozorování přírody, péči o své kakariki (proto ta přezdívka), andulky a zebřičky, velice si rozumím s platformou https://www.inaturalist.org/ a pomalinku se učím poznávat ptáky s milovaným Svenssonem.

Těším se, že tu potkám podobné nadšence!
Najdete mě i na iNaturalist a YouTube!

Uživatelský avatar
Vlk
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 51
Registrován: 21 kvě 2019, 00:01
Bydliště: Prostřední Lhota
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení nových členů

Příspěvek od Vlk » 27 kvě 2020, 13:57

Kakarinka píše:
26 kvě 2020, 22:51
Tak se jdu tedy představit, ale nejprve chci poděkovat Vlkovi za pozvání!

Jsem ten nejobyčejnější člověk, jakého si dokážete představit. Prostě Lenka.

Opeřence zbožňuju odmalička. Do ČSO jsem vstoupila v roce 2010 jako 14leté kuře. Často jsem pobývala u babičky v Podyjí, kde bylo co pozorovat.

Později mi většinu volného času zabralo studium malby a ilustrace na střední uměleckoprůmyslové škole. I když umělecké vlohy se začaly projevovat už v první třídě! :lol:
Obrázek

Na studium vysoké jsem neměla síly ani finance. Nyní jsem v částečném invalidním důchodu a vzpomínám na své úžasné mládí.

Ve volném čase (tedy téměř neustále) se věnuju pozorování přírody, péči o své kakariki (proto ta přezdívka), andulky a zebřičky, velice si rozumím s platformou https://www.inaturalist.org/ a pomalinku se učím poznávat ptáky s milovaným Svenssonem.

Těším se, že tu potkám podobné nadšence!
Ahoj Lenko, moc mě těší, že jsi přijala moje pozvání a děkuju ti za krasný představení! Ta kresba datla je parádní! :D Tak vítej a doufám, že se ti tady bude líbit! Věřím, že to tu v nepříliš vzdálený budoucnosti ožije. :)
Magazín Avifauna - Aby vám nic neuletělo! https://avifauna.cz

Uživatelský avatar
Stankelin
Člen
Člen
Příspěvky: 5
Registrován: 21 říj 2021, 18:40
Bydliště: Kuks
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení nových členů

Příspěvek od Stankelin » 21 říj 2021, 18:48

Týjo, takovýhle fórum mi chybělo! Jak to, že jsem o něm nevěděl? :D

Též se tedy představím. Mé jméno je Michal Staněk a o ptactvo jsem se začal zajímat trochu později, někdy kolem roku 2009, kdy jsem končil střední. Od roku 2015 se tomu ale věnuji o mnoho více. Stal jsem se členem jak ČSO tak i její východočeské pobočky. Jezdil jsem na různé akce, potkal spoustu úžasných kolegů a orni světu úplně propadl. O pár let později (květen 2018) jsem opustil své teplé místečko ve stavebninách a začal si plnit sen jako chovatel ptáků v královedvorském safari parku. No, jsem tam zatím doteď :D

A letos jsem složil zkoušky v kroužkovacím kurzu a snad se ze mě stane plnohodnotný kroužkovatel. Mou srdcovkou je VN Rozkoš a rybníky Ježkův a Stachův u Dvora Králové, kde jsem s ptáky začínal :)

Uživatelský avatar
Vlk
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 51
Registrován: 21 kvě 2019, 00:01
Bydliště: Prostřední Lhota
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení nových členů

Příspěvek od Vlk » 26 říj 2021, 12:34

Stankelin píše:
21 říj 2021, 18:48
Týjo, takovýhle fórum mi chybělo! Jak to, že jsem o něm nevěděl? :D

Též se tedy představím. Mé jméno je Michal Staněk a o ptactvo jsem se začal zajímat trochu později, někdy kolem roku 2009, kdy jsem končil střední. Od roku 2015 se tomu ale věnuji o mnoho více. Stal jsem se členem jak ČSO tak i její východočeské pobočky. Jezdil jsem na různé akce, potkal spoustu úžasných kolegů a orni světu úplně propadl. O pár let později (květen 2018) jsem opustil své teplé místečko ve stavebninách a začal si plnit sen jako chovatel ptáků v královedvorském safari parku. No, jsem tam zatím doteď :D

A letos jsem složil zkoušky v kroužkovacím kurzu a snad se ze mě stane plnohodnotný kroužkovatel. Mou srdcovkou je VN Rozkoš a rybníky Ježkův a Stachův u Dvora Králové, kde jsem s ptáky začínal :)
Ahoj Michale, vítej na fóru! Tak to je paráda, že sis takhle splnil sen, to musí být úžasný. :)

A gratuluju ke složení zkoušek. :) Rozkoš je skvělá a jestli to k ní máš blízko, tak to je na ptáky jedno z nejlepších míst v ČR, to by ti mnoho pozorovatelů závidělo. :)

Tak přeju, ať se ti tady na fóru líbí. :) Zatím to tady ještě tolik nežije, ale věřím, že se to v budoucnu změní. :)
Magazín Avifauna - Aby vám nic neuletělo! https://avifauna.cz

Odpovědět