Pravidla inzerce (+inzertní šablona)

Zamčeno
Uživatelský avatar
Vlk
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 51
Registrován: 21 kvě 2019, 00:01
Bydliště: Prostřední Lhota
Kontaktovat uživatele:

Pravidla inzerce (+inzertní šablona)

Příspěvek od Vlk » 22 kvě 2019, 15:01

Pro kategorii inzerce platí stejná pravidla jako pro celé fórum. Pro jejich přečtení, navštivte prosím následující odkaz: viewtopic.php?f=2&t=1

Navíc je zde však několik dalších pravidel, která platí specificky pro inzerci na diskuzním fóru:

Informace pro prodávající/poptávající:

1. Do titulku příspěvku vždy napište, zda-li jde o prodej či poptávku (tedy: "POPTÁVKA: Titulek, PRODEJ: Titulek") a uvádějte stručný popis předmětu (tedy "PRODEJ: Dalekohled Nikon Monarch 10x40"). Uvádějte v úvodním inzertním textu stručný popis toho co prodáváte, v jakém stavu je konkrétní předmět, jaké jsou možnosti dopravy, jaká je cena předmětu (či pokud je cena na dohodě) a kde je případně možné si předmět osobně vyzvednout.

2. Neuvádějte svoje osobní informace jako je emailová adresa (ochrana proti spamu) či adresa bydliště. Můžete uvést svoje telefonní číslo.

3. Fotografie předmětu nejsou nutné, jsou však vítané.

4. Inzerujte prosím pouze předměty související s ptáky.

5. Komunikace mezi prodávajícím a zájemci probíhá buď prostřednictvím soukromých zpráv, případně (především v první fázi) přímo v inzertním příspěvku. Opět zde platí zásada nezveřejňování a nesdílení citlivých údajů a informací.

6. V případě, že je předmět prodán, prodávající to dá na vědomí odpovědí na svůj příspěvek, kde tuto informaci zveřejní. Následně bude inzertní příspěvek uzavřen moderátorem.

Upozornění pro nakupující:

1. Nikdy nikomu neposílejte peníze předem, pokud nemáte 100% jistotu o důvěryhodnosti prodávajícího nebo pokud ho osobně neznáte.

2. Nakupujte od prověřených uživatelů a buďte ostražití, jde-li o člena s pouze jedním či dvěma příspěvky, ke kterému nelze dohledat žádné informace. Pokuste se zjistit o předmětu co nejvíce informací a řiďte se pravidlem "důvěřuj, ale prověřuj".

Avifauna a její správci neručí za kvalitu inzerovaných předmětů a za úspěšnost celého prodeje. Veškerá zodpovědnost leží v tomto případě na prodávajícím a kupujícím.

Pokud máte podezření, že se na fóru objevil podvodný příspěvek, neváhejte jej prosím nahlásit moderátorům.

Pro vložení inzerátu můžete využít níže předpřipravenou šablonu:

Co nabízím:
Popis inzerátu:
Osobní odběr:
Možnosti dopravy:
Kolik to stojí:
Telefon:
Fotky:
Magazín Avifauna - Aby vám nic neuletělo! https://avifauna.cz

Zamčeno